• Detail firmy

Petr Novák2

Základní popis

Realizujeme kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zabýváme se výrobou a montáží šikmých střech, krovů, pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných podlah i stropů, rekonstrukcemi starších střech. Dovoz veškerého materiálu.

Adresa

Bezdrevská 1022/10
370 11 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67140769

Výrobky, činnosti

Tesařství, pokrývačství a klempířství.

Realizujeme kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zabýváme se výrobou a montáží šikmých střech, krovů, pergol, zahradních domků.

Kontaktní osoba

Petr Novák - Majitel

Mobil: 602 821 100
E-mail: novakpetr.cb@seznam.cz
WWW: www.petrnovak-strechy.blog.cz
Další firmy v oboru

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.