• Detail firmy

Petr Novák2

Základní popis

Realizujeme kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zabýváme se výrobou a montáží šikmých střech, krovů, pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných podlah i stropů, rekonstrukcemi starších střech. Dovoz veškerého materiálu.

Adresa

Bezdrevská 1022/10
370 11 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67140769

Výrobky, činnosti

Tesařství, pokrývačství a klempířství.

Realizujeme kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zabýváme se výrobou a montáží šikmých střech, krovů, pergol, zahradních domků.

Kontaktní osoba

Petr Novák - Majitel

Mobil: 602 821 100
E-mail: novakpetr.cb@seznam.cz
WWW: www.petrnovak-strechy.blog.cz
Další firmy v oboru

Schody Pfeffer

Vyrábíme schodiště nejrůznějších tvarů a provedení. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z regionů Jihočeský kraj, České Budějovice, Písek, Tábor, Strakonice, Středočeský kraj, Praha, Benešov, Mladá Boleslav a dalších měst.

MIMOSystém s.r.o.

Zabýváme se distribucí a montážní střešních krytin, okapových systémů, střešních a stěnových profilů. Zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce, montujeme drobné dřevostavby, dodáváme a zateplujeme fasády. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Českých Budějovic a okolí.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.