• Detail firmy

Petr Novák

Základní popis

Široký sortiment spojovacího materiálu, hutní materiál, kotevní techniku, brusivo, svařovací materiál, značkové ruční a elektrické nářadí od renomovaných výrobců. Doplňky pro zámečnickou a stolářskou dílnu , ochranné pomůcky, pracovní oděvy a obuv

Adresa

Šmakalova 221/18
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62285793
DIČ:  CZ7501175308

Výrobky, činnosti

Spojovací materiál, hutní materiál

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 883 725
Mobil: +420 774 054 323
E-mail: gemma1@tiscali.cz
WWW: www.zelezarstvi-litovel.cz

Kontaktní osoba

Petr Novák - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Přibyl

Jsme specialistou na prodej hutního materiálu v Neratovicích, působícího na trhu již od roku 1993. Dodáváme široký sortiment spojovacího materiálu, plechů, oceli, trubek a dalších prvků kovovýroby určených ke kompletaci a výrobě stavebních a zámečnických konstrukcí. Objednané zboží zavážíme do 48 hodin, příp. po dohodě, pokud jej nemáme skladem.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.