• Detail firmy

Petr Novák 2

Základní popis

Dodáváme střešní okna Velux, zastiňovací a dekorativní doplňky VELUX. Vše včetně montáže. Zaměření, poradenství. Drobné opravy zatékání okolo oken. Případné výměny oken

Adresa

Žatčany 303
664 53 Žatčany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64503313

Výrobky, činnosti

Dodáváme střešní okna Velux

Kontaktní údaje

Telefon: 544 229 701
E-mail: novak.zat@volny.cz

Kontaktní osoba

Petr Novák - Majitel

Mobil: 603 384 561
Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.