• Detail firmy

Petr Neuwirt

Základní popis

Prodej a pokládka podlahových krytin. Prodáváme a pokládáme koberce, PVC, plovoucí podlahy Quick Step, Parador a Tarkett, dřevěné podlahy, čisticí zóny a rohože, lepidla, lišty.

Adresa

Marie Majerové 1699/15
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64126404

Výrobky, činnosti

Koberce a podlahové krytiny

Prodej a pokládka podlahových krytin. Prodáváme a pokládáme koberce, PVC, plovoucí podlahy Quick Step, Parador a Tarkett, dřevěné podlahy, čisticí zón

Kontaktní údaje

E-mail: neuwirt@razdva.cz

Kontaktní osoba

Petr Neuwirt - Majitel

Telefon: +420 596 901 550
Mobil: +420 608 889 197
E-mail: neuwirt@razdva.cz
WWW: koberce.wwwcity.cz
Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.