• Detail firmy

Petr Nesvadba

Základní popis

Kompletní údržba a servis motorových vozidel. Mechanické práce, klempířské práce, lakýrnické práce, autoelektrika, montáže doplňků a tažných zařízení.

Adresa

Boleslavská 2008/16
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88118410
DIČ:  CZ8402155256
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis.

Kontaktní údaje

E-mail: nesvadba@pskauto.cz
WWW: www.pskauto.cz

Kontaktní osoba

Petr Nesvadba - Majitel

Mobil: +420 602 873 105
E-mail: nesvadba@pskauto.cz
Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Michal Šimek

Zajišťujeme pneuservisní služby pro osobní a dodávková vozidla. Provádíme montáže, demontáže, vyvažování, přezouvání a opravy pneumatik. Prodáváme pneumatiky a duše všech rozměrů i disky. Nabízíme možnost sezonního uskladnění pneumatik. Zabýváme se rovněž čištěním interiérů automobilů (od května do října). Více informací o poskytovaných službách naleznete na webových stránkách firmy.

Jaroslav BERAN

Profesionálně vyměňujeme, opravujeme a pískujeme autoskla u všech typů vozidel. Jsme zde pro Vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, volejte naši nonstop linku +420 777 877 680. Garantujeme preciznost a spolupracujeme se všemi pojišťovnami.