• Detail firmy

Petr Němeček - Malíři a tapetáři

Základní popis

Provádíme malířské práce.Nabízíme malování pokojů včetně odstranění starých maleb a přípravy podkladu,malování interiérů a neobytných místností včetně renovace omítek,malování interiérů na klíč.

Adresa

Rumburská 258/11
190 00 Praha 9 - Střížkov

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69717834
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské práce vnitřní a venkovní

nátěry fasád,plechových střech,okapů,svodů,dveří,vrat,plotů,oken,podlah,zábradlí,dřevěného obložení,potrubí,radiátorů,ocelových konstrukcí

Kontaktní osoba

Petr Němeček - Majitel

Mobil: +420 728 381 341
E-mail: malujemprovas@seznam.cz
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Robert Kubát

Kvalitně provedeme malířské a lakýrnické práce. Vymalujeme byty, domy, hotely, restaurace, postaráme se vám o okna, dveře či podlahy. Zvelebíme pro vás jakékoliv místo od podlahy až ke stropu.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.