• Detail firmy

Petr Neliba

Základní popis

Provádíme kompletní pokrývačské a klempířské práce včetně dodávky materiálu. Nabízíme návrh a zpracování projektové dokumentace.

Adresa

Přemyslova 347
273 06 Libušín

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65252675
  • Služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 487 504
Telefon: +420 312 268 201
E-mail: petr.neliba@volny.cz
WWW: www.strechy-neliba.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.