• Detail firmy

Petr Nedbal

Základní popis

Autorizovaný prodej a servis vozidel LADA, NIVA, KALINA, PRIORA, UAZ. Autosalon, autobazar, prodejna ND a pneu. Financování on-line, leasing a úvěr. Lada Assitance věrnostní program. Výkup a zprostředkování prodeje ojetých vozidel.

Adresa

Poděbradská 1102
289 12 Třebestovice

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10222561

Výrobky, činnosti

Prodej a servis vozidel LADA, NIVA, KALINA, PRIORA

Kontaktní osoba

Petr Nedbal - Jednatel

Mobil: +420 605 724 480
E-mail: info@lada-sadska.cz
WWW: www.lada-sadska.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.