• Detail firmy

Petr Mžik

Základní popis

VYBERTE SI NA NAŠICH STRÁNKÁCH: www.bazarservis.cz PRODÁVÁME zánovní značkové: pračky, myčky nádobí, sporáky, sušičky, vysavače VORWERK, lednice, mrazáky. Audio. Velký výběr pěkného plně funkčního zboží. Denně přes 200 kusů skladem. Každodenní prodej

Adresa

B. Němcové č.p. 50
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74006622

Výrobky, činnosti

Bazar

Elektrobazar.

Kontaktní údaje

E-mail: www.bazarservis.cz@seznam.cz
WWW: www.bazarservis.cz

Kontaktní osoba

Petr Mžik - Majitel

Telefon: +420 725 411 664
E-mail: www.bazarservis.cz@seznam.cz
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

DOMO - ELEKTRO, s.r.o.

Firma DOMO-elektro s.r.o. je oficiálním zastoupením Belgické značky spotřebičů DOMO pro Českou republiku. Dlouhodobě se věnujeme hlavně prodeji malých domácích elektrospotřebičů jako jsou domácí pekárny, mikrovlnné trouby, mixéry, váhy, vysavače, žehličky, fritézy a další. Disponujeme vlastním servisním zázemím a širokou nabídkou náhradních dílů a příslušenství.