• Detail firmy

Petr Musil

Základní popis

Tvorba www stránek a e-shopů, poskytování řešení pro e-learning, vývoj webových aplikací na míru a tvorba logotypů a CID

Adresa

Křižíkova 2697/70
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70456518

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek a e-shopů

poskytování řešení pro e-learning, vývoj webových aplikací na míru a tvorba logotypů a CID

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 522 000
E-mail: info@cover.cz
WWW: www.cover.cz

Kontaktní osoba

Petr Musil - Majitel

Mobil: +420 777 967 347
Další firmy v oboru

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

Ing. Lukáš Smrž - školení obsluhy strojů

Jsme firma nabízející školení a kurzy v oblasti obsluhy stavebních strojů a mechanizace. Zajišťujeme odborné školení strojníků, školení řidičů MV, školení obsluh zdvihacích zařízení, školení obsluhy motorových pil a křovinořezů, školení pro získání jeřábnického průkazu, školení obsluh zdvihacích plošin apod. Nabízíme základní a rozšiřovací školení a také opakovaná školení.