• Detail firmy

Petr Mrkvička

Základní popis

Venkovní reklama maloplošná a velkoplošná. výroba reklamy řezaná reklama, tisk velkoplošný, tisk reklamních tiskovin, světelná reklama -výroba, prezentační systémy, DTP studio, atd...

Adresa

Pernerova 326/18
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60184906
DIČ:  CZ5802031488
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1000000
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Venkovní reklama maloplošná a velkoplošná

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 427 119
E-mail: mekys.reklama@wo.cz

Kontaktní osoba

Petr Mrkvička - Majitel

Další firmy v oboru

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.