• Detail firmy

Petr Mráz

Základní popis

Provádíme servis vozidel včetně off-road. Nabízíme klempířské a lakýrnické práce a zabezpečení vozidel. Nabízíme opravy, plnění a čištění klimatizací.

Adresa

K novému sídlišti 210/35
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15900002
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Servis vozidel a prav. kontroly

Servis vozidel a prav. kontroly. Plníme a opravujeme klimatizace, STK, GO motorů a převodovek. Diagnostika vozů WAG, pneuservis.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 210 124
Telefon: +420 241 727 844
E-mail: mraz.petr@volny.cz

Kontaktní osoba

Petr Mráz - Majitel

Mobil: +420 602 210 124
Další firmy v oboru

Auto-pneu-servis Jenda s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Zajišťujeme prodej pneumatik pro osobní a nákladní automobily nebo motocykly.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

VIDA servis, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme opravy automobilů včetně oprav karoserií. Využíváme autodiagnostiku ke zjištění závad v řídící jednotce. Zabezpečujeme veškeré karosářské a autolakýrnické práce. Autoservis sídlí v Praze 3 nedaleko centra města.