• Detail firmy

Petr Moj - LP dental

Základní popis

Stomatologická laboratoř se zabývá výrobou dentální fixní a snímatelné protetiky. Specializace na veterinární fixní protetiku a ortodoncii.

Adresa

Generála Svobody 280/24
736 01 Šumbark

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72081350
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Fixní a snímatelná protetika

- dentální fixní a snímatelná protetika

Kontaktní údaje

WWW: lpdental.cz

Kontaktní osoba

Petr Moj - Majitel

Mobil: +420 739 189 038
E-mail: petr.moj@seznam.cz
Další firmy v oboru

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.