• Detail firmy

Petr Mihalovics

Základní popis

Provádíme veškeré stavební a elektromontážní práce. Elektrorozvody domů, bytů, strukturovaná kabeláž, bezpečnostní kamery. Kompletní rekonstrukce domů, bytů.Dřevostavby, venkovní dřevěné terasy.

Adresa

Bořivojova 1049/57
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13830597
DIČ:  CZ6309191130
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádím stavební, zednické a elektromontážní pr.

Provádím stavební, zednické a elektromontážní práce.

Kontaktní údaje

E-mail: petrmihalovics@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Mihalovics - Majitel

Telefon: 776 284 532
E-mail: petrmihalovics@seznam.cz
Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.