• Detail firmy

Petr Měrka

Základní popis

Pořizování videozáznamů z rodinných, společenských a firemních akcí.

Adresa

Oldřichovice 138
763 61 Oldřichovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61408751

Výrobky, činnosti

Natáčení svateb, firemních akcí

Kontaktní údaje

E-mail: ppvideostudio@seznam.cz
WWW: www.ppvideostudio.estranky.cz

Kontaktní osoba

Petr Měrka - Majitel

Mobil: +420 605 974 833
E-mail: PetrMerka@ppvideostudio.cz
Další firmy v oboru

STUDIO MANIX Paweł Rydzewski

Naše agentura se zabývá při výkonu reklamy, pomůcky, reklamní oděvy, pracovní oděvy, tištěný kanceláři, hlavičkový papír, nabídek složek, vizitky a letáky. Poskytli jsme naše společnosti služeb poskytovaných z výroby a konče s instalací. My charakterizovat profesionalitu, přesnost a spolehlivost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.