• Detail firmy

Petr Matějka

Základní popis

Výškové práce horolezeckou technikou. Rizikové kácení a odborný prořez stromů. Mytí prosklených částí budov. Nátěry střech atd.

Adresa

Ve Struhách 150
390 03 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88253759

Výrobky, činnosti

Výškové práce horolezeckou technikou

-rizikové kácení a odborný prořez stromů -mytí prosklených částí budov -nátěry střech, okapů, svodů, a kovových konstrukcí -tmelení panelových spár -instalace zábran proti ptactvu -montáže a demontáže vzduchotechniky -opravy fasád

Kontaktní osoba

Petr Matějka - Majitel

Mobil: +420 777 902 702
E-mail: p.borec@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.