• Detail firmy

Petr Matějček

Základní popis

Firma Petr Matějček působí v oblasti pozemního stavebnictví. S působností po celé ČR, převážně v Ostravě a okolí. Naším cílem je provádět v nejvyšší možné kvalitě prakticky veškeré stavební práce. Dodávky stavebních prací realizujeme formou na klíč.

Adresa

Poštovní 122
747 69 Pustá Polom

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66946182
DIČ:  CZ6908085327
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč

- zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů a samotné provedení stavby rodinného domu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 573 308
E-mail: petr-matejcek@email.cz
WWW: www.petr-matejcek.cz

Kontaktní osoba

Petr Matějček - Majitel

Další firmy v oboru

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.