• Detail firmy

Petr Maťašeje

Základní popis

Tvorbě www stránek a grafice se věnuji od roku 2000 a na trhu působím od roku 2005. Mohu nabídnout: rychlost a kvalitu, profesionalitu, originální design, údržbu a aktualizaci stránek, dodržování standardů.

Adresa

Nádražní 357
261 01 Příbram IV

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71478914
DIČ:  CZ7701031118
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek

Kontaktní údaje

E-mail: info@pixelmaniacs.cz
WWW: www.pixelmaniacs.cz

Kontaktní osoba

Petr Maťašeje - Majitel

Mobil: +420 723 630 430
Další firmy v oboru

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

Grafické práce - Michal Sova

Věnujeme se návrhu log, logotypů, vizitek, letáků a dalších grafických prvků. Nabízíme služby externího grafika a vytvoříme Vám obalový design, grafické návrhy plakátů, letáků, fotomontáže, různé ilustrace. Zakázky zpracováváme individuálně na základě konkrétních požadavků našich zákazníků. Služby jsou určeny zejména zákazníkům z regionů Benešov, Tábor, Středočeský a Jihočeský kraj.