• Detail firmy

Petr Masopust

Základní popis

Instalace, rekontrukce, opravy, výměny, zkoušky a revize, topení, vody a odpadu, plynu, klimatizace, topenář, instalatér.

Adresa

náměstí Svobody 23
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49669834
DIČ:  CZ7205050809

Výrobky, činnosti

Topenařina

Nabízíme služby v oblasti instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace v Praze a okolí včetně havarijního servisu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@topenarinalevne.cz
WWW: www.topenerinalevne.cz

Kontaktní osoba

Petr Masopust - Majitel

Mobil: +420 603 841 441
E-mail: info@topenarinalevne.cz
Další firmy v oboru

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

Roman Švapík

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce malého i velkého rozsahu. Instalatérství - rekonstrukce, vybavení koupelen a kuchyní. Topenářství - montáž topných těles, radiátory, kotelny.

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.