• Detail firmy

Petr Maňásek

Základní popis

Jsme úklidová firma zaměřená na úklid vchodů, úklid bytových domů a panelových domů. Nabízíme také úklid kanceláří, komerčních a výrobních hal.

Adresa

Nálepkovo náměstí 939/11
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87011204
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jsme úklidová firma

zaměřená na úklid vchodů, úklid bytových domů a panelových domů. Nabízíme také úklid kanceláří, komerčních a výrobních hal, autosalónů a supermarketů. Úklidové práce nabízíme ve městech Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Opava.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 347 030
E-mail: p.manasek@email.cz
WWW: www.uklizimevchody.cz

Kontaktní osoba

Petr Maňásek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.