• Detail firmy

Petr Malovaný

Základní popis

Nabízíme montáž a opravy žaluzií a stínící techniky. Dodáváme také okenní a dveřní sítě proti hmyzu, látkové roletky, plastové shrnovací dveře.

Adresa

Táboritů 606/6
391 02 Sezimovo Ústí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74389548

Výrobky, činnosti

Montáž a opravy žaluzií a stínící techniky

Nabízíme montáž a opravy žaluzií a stínící techniky. Dodáváme také okenní a dveřní sítě proti hmyzu, látkové roletky, plastové shrnovací dveře, čalounění dveří.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 421 116
E-mail: malovanyp@seznam.cz
WWW: www.zaluzie.malovany.sweb.cz

Kontaktní osoba

Petr Malovaný - Majitel

Mobil: +420 604 897 268
Další firmy v oboru

Miroslav Drunecký

Zabýváme se zasklíváním lodžií, zábradlí a balkonů systémy Thermalux, Optimi, AluVista či Aluverso. Vyrábíme hliníkové altány, přístřešky a pergoly, realizujeme zimní zahrady a jejich zasklení. Montujeme žaluzie a předokenní rolety. Dodáváme obrazové lišty v mnoha dekorech.

HC FENSTER

Dodáváme, montujeme okna a dveře z plastu, dřeva a hliníku. Provádíme výměny oken včetně zednických prací a likvidace starých oken. Nabízíme žaluzie, sítě proti hmyzu, nadokenní a předokenní rolety, vnitřní i vnější parapety. Záruka 84 měsíců.

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.