• Detail firmy

Petr Malík

Základní popis

Pokud hledáte firmu, která by se starala o Vaši výpočetní a kancelářskou techniku, potom jste na správném místě, navrhneme a zrealizujeme Vaše přání a požadavky.

Adresa

Diamantová 1911
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62017373
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zálohování a obnova dat

- navrhneme optimální způsob zálohování dle Vašich potřeb - vybereme vhodný program a typ média na které se zálohy budou ukládat.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 572 162
E-mail: data-servis@dat-servis.com
WWW: www.data-servis.com

Kontaktní osoba

Petr Malík - Majitel

Další firmy v oboru

ELITRONIC s. r. o.

Nabízíme vývoj a výrobu elektronických a elektrických systémů. Vyvíjíme elektronické a elektrické zařízení a provádíme jeho finální kompletaci včetně funkčních testů.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

KENDÍK MILOŠ

Zabýváme se prodejem a servisem kancelářské a telekomunikační techniky. Zajišťujeme servis kopírovacích a multifunkčních strojů a tiskáren zn. Konica, Minolta, Kyocera, Sharp, Triumph-Adler, HP, Canon aj. Dodáváme rovněž náhradní díly a spotřební materiál, provádíme renovace cartridge. Nabízíme možnost bezplatného zapůjčení náhradní kopírky či tiskárny po dobu opravy Vašeho zařízení.