• Detail firmy

Petr Maďa

Základní popis

Nabízíme investiční zlato a stříbro - slitky ze zlata, zlaté mince a medaile. Zlaté slitky a investiční zlaté medaile jsou osvobozeny od DPH.

Adresa

Březová 36
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67317146
DIČ:  CZ6509191953

Výrobky, činnosti

Investiční zlato

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 810 354
Mobil: +420 608 887 757
E-mail: mada@zlatobezdph.cz
WWW: www.zlatobezdph.cz

Kontaktní osoba

Petr Maďa - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.