• Detail firmy

Petr Macháč

Základní popis

Provádíme svařování a lakování plastových kapot motocyklů či autodílů. Nabízíme renovace a leštění starších laků, úpravy motorů i servis motocyklů.

Adresa

Dašická 488
190 17 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74745719

Výrobky, činnosti

Svařování a lakování plastových kapot

Svařování a lakování plastových kapot motocyklů či autodílů. Nabízíme renovace a leštění starších laků, úpravy motorů i servis motocyklů.

Kontaktní údaje

E-mail: motoplasty@seznam.cz
WWW: www.motoplasty.cz
Další firmy v oboru

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.

Maxi L s.r.o.

Zajišťujeme prodej a výkup náhradních dílů pro vozy značky Škoda. Námi dodávané náhradní díly jsou prověřené a vždy v top stavu. Provozujeme autovrakoviště.