• Detail firmy

Petr Macek

Základní popis

Barevná kalibrace monitorů, tiskáren a dalších periferií sondou. Fotografické služby. Svatební fotograf. Fotograf společenských událostí a reportáží. Velkoformátový tisk fotografií na kalibrované tiskárně Epson7900. Prodej reprosoustav Tannoy, Kef.

Adresa

Lečkova 1521
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16508424
Rok založení:  1989
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Barevná kalibrace monitoru a tiskárny

Kalibruji monitory, tiskárny a další periferie fotospektrometrem Eye-One Pro. Poradenství v oboru aplikovaná kolorimetrie.

Kontaktní údaje

E-mail: macktronic@volny.cz
WWW: www.macktronic.cz

Kontaktní osoba

Petr Macek - Ředitel

Mobil: +420 602 313 608
E-mail: macktronic@volny.cz
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

JAN HOLOMEK - FOTOGRAF

Fotografuji firemní akce, společenské akce, svatby, maturitní plesy. Neváhejte se na mě obrátit i v případě jakýchkoliv zakázkových fotografií. Mohu Vám zaručit spolehlivost, brilantnost všech fotografií a solidní jednání.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.