• Detail firmy

Petr Lupač

Základní popis

Výroba a renovace strojních součástí. Automatizace průmyslových a domácích technologií. Montáž a údržba vyhrazených elektrických zařízení.

Adresa

Herálec 106
582 55 Herálec u Havlíčkova Brodu

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45585300

Výrobky, činnosti

Výroba a renovace strojních součástí.

Výroba a renovace strojních součástí. Automatizace průmyslových a domácích technologií. Montáž a údržba vyhrazených elektrických zařízení.

Kontaktní údaje

Mobil: 728 231 087
E-mail: lsf@email.cz
WWW: www.lsf.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Petr Lupač - Jednatel

Mobil: +420 728 231 087
Další firmy v oboru

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.