• Detail firmy

Petr Lorenc

Základní popis

nouzové otevírání bytů, dveří, zámků a aut, zámečnické služby, mechanické zabezpečení objektů a budov, klíčová služba, prodej a montáž bezpečnostních dveří a kování

Adresa

Trocnovská 740/33
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73032158

Výrobky, činnosti

nouzové otevírání bytů, dveří, zámků a aut,

zámečnické služby, mechanické zabezpečení objektů a budov, klíčová služba, prodej a montáž bezpečnostních dveří a kování

Kontaktní údaje

E-mail: info@oteviranibytu.cz
WWW: oteviranibytu.cz

Kontaktní osoba

Petr Lorenc - Majitel

Telefon: 731 483 183
E-mail: info@oteviranibytu.cz
Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.