• Detail firmy

Petr Ledecký

Základní popis

Prodáváme zahradní domky, chatky, altány, sauny, saunové domky, pergoly, přístřešky na auta, zastřešení teras. Máme více než 300 modelů domků. Pokládka střešní krytiny. Základové desky. Stavby na klíč včetně montáže a nátěrů. Sekání travnatých ploch.

Adresa

Boloňská 604
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61842893

Výrobky, činnosti

Prodáváme zahradní domky, chatky, altány, sauny.

Prodáváme zahradní domky, chatky, altány, sauny, saunové domky, pergoly, přístřešky na auta, zastřešení teras.

Kontaktní osoba

Petr Ledecký - Majitel

Mobil: 732 274 604
E-mail: info@ledom.cz
WWW: www.ledom.cz
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.