• Detail firmy

Petr Lamáček

Základní popis

Truhlářství Petr Lamáček jsem založil 1.1.2009 se zaměřením na výrobu veškerého interierového nábytku, výrobu pergol a přístřešků, kde se snažím využít svých dlouholetých zkušeností s kompletací interiérů a exteriérů.

Adresa

Nádražní 538
696 11 Mutěnice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87179563
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyně na míru.

Kontaktní osoba

Petr Lamáček - Majitel

Mobil: +420 776 579 125
E-mail: p.lamacek@seznam.cz
Další firmy v oboru

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

Polák nábytek

Zajišťujeme výrobu a prodejem kuchyní na zakázku, kuchyňských dvířek i atypického dřevěného nábytku. Zakoupíte u nás také zdravotní rošty a matrace. Truhlářům nabízíme široký sortiment truhlářských potřeb. Naleznete nás v Rousínově v okrese Vyškov.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.