• Detail firmy

Petr Lajčík

Základní popis

Provádím elektromontážní práce nízkého napětí, montáže zabezpečovacích systémů Risco, datových sítí, LED osvětlení a dalších.

Adresa

Křížová 1730/13
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87900092

Výrobky, činnosti

Provádím elektromontážní práce nízkého napětí..

Provádím elektromontážní práce nízkého napětí, montáže zabezpečovacích systémů Risco, datových sítí, LED osvětlení a dalších.

Kontaktní údaje

E-mail: petr.lajcik@gmail.com

Kontaktní osoba

Petr Lajčík - Majitel

Mobil: 737 957 648
Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.