• Detail firmy

Petr Kvíčala

Základní popis

Nabízíme montáže zabezpečovacích zařízení,GSM alarmů, kamerových systémů a požární signalizace. Provádíme instalace autoalarmů, imobilizérů a GPS střežení.

Adresa

Ruská 326/27
353 01 Mariánské Lázně

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49769821

Výrobky, činnosti

Elektronické zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 604 157
E-mail: pk.security@tiscali.cz
E-mail: info@pktechnik.eu
WWW: www.pktechnik.eu

Kontaktní osoba

Petr Kvíčala - Majitel

Telefon: +420 606 411 103
E-mail: info@pktechnik.eu
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

RA + spol., s.r.o.

Zabýváme se ostrahou objektů, doprovodem a ochranou osob, převozem finančních hotovostí a jiných cenin. Nabízíme zprostředkování realizace elektronického zabezpečení.

MIWI-URMET Sp. z o.o.

MiWi-Urmet Sp. z oo je představitelem italské skupiny Urmet v Polsku. Naše firma byla založena v roce 1990. Pak jsme dali své první kroky na trhu telefonů. Ale nejsou omezeny, abychom se tohoto odvětví. Naše nabídka v průběhu doby rozšířena také o výrobky CCTV, zabezpečovacích systémů, řízení přístupu, požární poplach a automatických závor, oken a dveří.