• Detail firmy

Petr Kunc

Základní popis

Celý sortiment potřeb pro psy, kočky, ptáky, hlodavce a další domácí zvířátka.

Adresa

K Hladíkovu 250
530 06 Staré Čívice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18864775
Rok založení:  1997
  • Maloobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Chovatelské potřeby a krmiva

Celý sortiment potřeb pro psy, kočky, ptáky, hlodavce a další domácí zvířátka, výběr z ověřených zahraničních i tuzemských krmiv, přímý výběr či objednávka druhu zvířete nebo rostliny, zboží z katalogu, zvířata i rostliny zasíláme.

Kontaktní údaje

E-mail: kuncovi.ziva@seznam.cz
WWW: www.ziva-pardubice.cz

Kontaktní osoba

Petr Kunc - Majitel

Mobil: +420 774 403 976
E-mail: kuncovi.ziva@seznam.cz
Další firmy v oboru

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Vyrábíme směsi trav nejvhodnějších k převažujícím polských klimatických a půdních podmínkách. Jsou odolné vůči nízkým teplotám. Našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní výrobky za atraktivní ceny a stabilní dodávky. Výrobky jsou baleny v souladu s normami EU, pořádáme dopravu. Profesionalita a nepřetržité monitorování jsou zárukou bohatou nabídku.

Ing. Lea Tichá - vedení účetnictví, myslivost

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Věnujeme se účetnímu, daňovému a personálnímu poradenství. Naše služby jsou určeny klientům z okresu České Budějovice a okolí. Zaměření firmy je také myslivost a lovecká kynologie.