• Detail firmy

Petr Kůdela

Základní popis

Ofsetová archová tiskárna se zaměřením na výrobu firemních tiskovin včetně potisku dopisních obálek, letáků, vizitek, hlavičkových papírů a samolepek

Adresa

Vašátkova 1009/22
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66426642
DIČ:  CZ6503172104

Výrobky, činnosti

Reklamní letáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 315 758
Mobil: +420 736 541 744
E-mail: 2ktiskarna@seznam.cz
WWW: www.2k.byznysweb.cz

Kontaktní osoba

Petr Kůdela - Jednatel

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

atelier G design s.r.o.

Jsme designový ateliér, který realizuje reklamní grafiku a poskytuje grafické služby na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme vytvoření designu do architektury, světelných reklam, malonákladového i velkoplošného tisku, orientačních systémů, reklamních kampaní, veletrhů a výstav, designových prací v exteriéru i interiéru a výškové práce. Ukázku naleznete na našich webových stránkách.

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.