• Detail firmy

Petr Kučera - Papírnictví

Základní popis

Internetový maloobchod a velkoobchod zabývající se prodejem kancelářských potřeb a papíru. Již několik let spolupracujeme s předními dodavateli. Našim heslem je spolehlivost, jistota a důvěra.

Adresa

Vaníčkova 27
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67222480
DIČ:  CZ6508310347
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Kancelářské potřeby

Spolupracujeme s předními dodavateli, mezi které například patří: ADK, AKORD, CENTROPEN, HP, KOH-I-NOOR, MAPED, PARKER, PENTEL, PILOT, SAFMETAL...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 337 565
Fax: +420 475 210 175
E-mail: papirnictvikucera@seznam.cz
WWW: www.papirkucera.cz

Kontaktní osoba

Petr Kučera - Majitel

Mobil: +420 774 666 342
Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.