• Detail firmy

Petr Krolmus

Základní popis

Nabízíme zednické práce, fasády, oplocení pozemků, domů a firem. Dále zahradnické práce jako sázení stromků, vytvoření záhonů.

Adresa

Nám. J. Hrubého 671
378 21 Kardašova Řečice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03712656

Výrobky, činnosti

Nabízíme zednické práce, fasády, oplocení pozemků.

Nabízíme zednické práce, fasády, oplocení pozemků, domů a firem. Dále zahradnické práce jako sázení stromků, vytvoření záhonů.

Kontaktní údaje

E-mail: p.krolmus@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Krolmus - Majitel

Mobil: +420 722 440 959

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámečnictví - Návara

Provozujeme zámečnictví a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce a rámy, kovové ploty, brány, zábradlí, mříže a další prvky. Věnujeme se CNC obrábění a uměleckému kovářství.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.