• Detail firmy

Petr Kredba

Základní popis

Zabýváme se prodejem a servisem čisticí a úklidové techniky. Zajišťujeme zaškolení obsluhy a poradenství v této oblasti.

Adresa

V bezpečí1349/10
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63623765

Výrobky, činnosti

Úklid a čištění.

Zabýváme se prodejem a servisem čisticí a úklidové techniky. Zajišťujeme zaškolení obsluhy a poradenství v této oblasti.

Kontaktní údaje

E-mail: rope.servis@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Kredba - Majitel

Mobil: 723 577 816
Fax: 224 918 282
E-mail: rope.servis@seznam.cz
WWW: www.ropeservis.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!