• Detail firmy

Petr Král

Základní popis

Montáže nábytku, kuchňských linek, čištění koberců, sedacích souprav a automobilů, mytí oken, seřizování plastových oken a spoustu dalších služeb.

Adresa

Severovýchod 471/1
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75046571

Výrobky, činnosti

Krservis

Služby hodinového manžela, čištění sedaček, koberců a automobilů, montáže nábytku a kuchyškých linek,

Kontaktní údaje

E-mail: info@krservis.cz
WWW: www.krservis.cz

Kontaktní osoba

Petr Král - Majitel

Mobil: +420 607 976 992
E-mail: info@krservis.cz
Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.