• Detail firmy

Petr Krajíček - INEK

Základní popis

Elektroinstalační a montážní práce v domácnostech i v průmyslu. Slaboproudé rozvody, EZS, automatizace budov. Údržbářská a opravárenská činnost. Zajištění revizí.

Adresa

Hrnčířská 1036/C
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69557225
DIČ:  CZ7912254075
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Automatizace budov a průmyslu

Kontaktní osoba

Petr Krajíček - Majitel

Mobil: +420 608 419 150
E-mail: petr.krajicek2006@volny.cz
Další firmy v oboru

KOTLÍN senzory, s.r.o.

Společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. je ryze českým výrobcem a dodavatelem bezkontaktních senzorů. Nabízíme snímače indukční, magnetické, magneticko-indukční, optické, kapacitní. Vyrábíme indukční snímače s časově nastavitelným výstupem tzv. časové. Dodáváme také příslušenství ke snímačům propojovací konektory.

B.S.H. servis s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti montáže, servisu a revizí ventilátorů, požárních klapek a elektrických zařízení. Zajišťujeme havarijní servis elektro NONSTOP.

NAVIJÁRNA RYNHOLEC s.r.o.

Naše společnost zajišťuje opravy elektromotorů, čerpadel, transformátorů, svářeček, elektrického ručního nářadí, elektrických spojek, brzd, elektrohydraulických ovládacích přístrojů, válců dopravníků, břemenových elektromagnetů a ostatních zařízení po dohodě. Provádíme vyvažování a měření vibrací u zákazníka. Elektromotory do 100 kW opravujeme od 24hod. do 14 dnů, elektromotory 6000 V do 10 týdnů.