• Detail firmy

Petr Kozma

Základní popis

Textilní výroba a prodej.Výroba jeansového zboží MARWIN.Výroba pracovních oděvů.Výroba pomůcek pro automobilový průmysl.Výroba není omezena minimálním počtem kusů.

Adresa

Třešňová 943
398 11 Protivín

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46654470

Výrobky, činnosti

Jeansového zboží MARWIN

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 252 555
E-mail: info@marwinjeans.cz
WWW: www.marwinjeans.cz

Kontaktní osoba

Petr Kozma - Majitel

Mobil: +420 602 274 738
Další firmy v oboru

BARTYJANA s.r.o.

Naše firma se zabývá manuální prací. Nabízíme vám výrobu a kompletaci všeho, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to drobné předměty, šití šatů či jiné práce, nic pro nás není překážkou. S radostí a pečlivostí vše dotáhneme do konce až ke spokojenosti zákazníka.

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

Jana Pindurová - ochranné pracovní oděvy a prostředky

Specializujeme se na výrobu a prodej pracovních a outdoorových oděvů. Dodáváme softshelové pracovní kalhoty, pracovní softshelové bundy, pracovní fleecové vesty, reflexní zateplené bundy, protipořezové bundy, montérkové blůzy, nepromokavé kombinézy, pracovní pláštěnky, gastro pracovní oděvy, jednorázové pracovní kombinézy a mnoho dalšího. Poskytujeme náhradní plnění.