• Detail firmy

Petr Kozaňák

Základní popis

Provádíme veškeré klempířské a zámečnické práce. Ohýbání plechů o délce až 6m a síle 0,8 mm. Pokládka pevných pásů lepenky a šindele na střechy. Svařování v CO2.

Adresa

Vrchlického 878
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15884970
DIČ:  CZ15884970

Výrobky, činnosti

Klempířské a zámečnické práce

Ohýbání plechů o délce až 6m a síle 0,8 mm. Pokládka pevných pásů lepenky a šindele na střechy. Svařování v CO2.

Kontaktní údaje

E-mail: ozypeko@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Kozaňák - Majitel

Mobil: +420 606 391 214
E-mail: ozypeko@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Jan Hubený s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na malosériovou výrobu konstrukčních dílů z oceli a neželezných kovů. Provádíme frézování, soustružení a broušení. Kovovýrobou se zabýváme od roku 2001 a produkty dodáváme jak pro firmy v ČR, tak i do zemí EU. Více informací poskytovaných službách a technické vybavení společnosti naleznete na našich internetových stránkách.

DELTA Engineering Kolín s.r.o.

Specializujeme se na CNC obrábění. Vyrábíme jednoúčelové strojů, prototypy a přípravky. Nabízíme zakázkovou, kusovou a sériovou výrobu.