• Detail firmy

Petr Kozák

Základní popis

Provádíme nonstop opravy a servis všech typů počítačů a notebooků. Můžeme přijet k Vám a nebo můžete využít servisu do 24 hodin (odvirování, instalace, reinstalace, optimalizace chodu, čištění, atd.) Dále se věnujeme také poradenství a PC síťím.

Adresa

V Závitu 429/6
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88233618

Výrobky, činnosti

Opravy a servis počítačů a notebooků

Kontaktní údaje

E-mail: info@nonstoppc.cz
WWW: www.nonstoppc.cz

Kontaktní osoba

Petr Kozák - Majitel

Mobil: +420 777 040 737
E-mail: info@nonstoppc.cz
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.