• Detail firmy

Petr Koudela

Základní popis

Společnost poskytuje autodopravu i zasilatelství.

Adresa

Družby 750
588 22 Luka nad Jihlavou

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65802624
DIČ:  CZ6707111576
Rok založení:  1997
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- autodoprava a zasílatelství.

Kontaktní údaje

E-mail: danieladybova@seznam.cz
E-mail: pkoudelap@seznam.cz
Skype: daniela dybova

Kontaktní osoba

Petr Koudela - Majitel

Mobil: +420 607 193 798

Luboš Pekárek - Jednatel

Mobil: +420 775 400 025
Další firmy v oboru

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.