• Detail firmy

Petr Komárek

Základní popis

Zakázková zámečnická kovovýroba. Nabídka schodišť, zábradlí, mříží, plotů, bran a ocelových konstrukcí. Zajištění montáže a povrchových úprav.

Adresa

Spojovací 323
252 18 Úhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65443004

Výrobky, činnosti

kovovýroba

Kontaktní osoba

Petr Komárek - Jednatel

Mobil: 731 146 259
E-mail: komatra@seznam.cz
Další firmy v oboru

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Tomáš Kasalický

Zaměřujeme se na řezání laserem, lisování, tvarové lisování drobnějších plechových dílů od malých až po velké série. Provádíme svářečské a montážní práce.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.