• Detail firmy

Petr Kolouch

Základní popis

Podnikáme v oboru čištění bojlerů, instalace elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů, provádění revizí, regulací kotelen, stavby fotovoltaických systémů, montáží a projektů a v neposlední řadě také instalací centrálních vysavačů.

Adresa

Vítězná 2536
272 04 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13296302

Výrobky, činnosti

Měření a regulace (MaR)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 262 451
WWW: www.kpelektro.cz

Kontaktní osoba

Petr Kolouch - Majitel

Mobil: +420 603 526 445
E-mail: obchod@kpelektro.cz
Další firmy v oboru

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.