• Detail firmy

Petr Kohůt

Základní popis

Revize vyhrazených tlakových a plynových zařízení, školení obsluhy těchto zařízení, vypracování patřičné dokumentace dle norem.

Adresa

Velká nad Veličkou 677
696 74 Velká nad Veličkou

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64484602
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Revize

Revize vyhrazených tlakových a plynových zařízení, školení obsluhy těchto zařízení, vypracování patřičné dokumentace dle norem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 463 711
E-mail: kohut.peta@seznam.cz
WWW: www.revize-hradiste.cz

Kontaktní osoba

Petr Kohůt - Majitel

Mobil: +420 724 463 711
E-mail: kohut.peta@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.