• Detail firmy

Petr Kocurek

Základní popis

Poskytuji služby v osobní přepravě vnitrostátní í mezinárodní,Fordem Mondeo na jehož palubě najdete vyhřívaná všechny sedadla, výdechy klimatizace pro zadní místa, DVD, zásuvku na 220V.Ceny smluvní.Jsem plátce DPH. Více info na www.osobnipreprava.eu

Adresa

Kubalova 31
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16659678
DIČ:  CZ6905085528
  • Služby

Výrobky, činnosti

Doprava

Osobní doprava vnitrostátní a mezinárodní. www.osobnipreprava.eu

Kontaktní údaje

E-mail: kocurek.petr@gmail.com
WWW: www.osobnipreprava.eu

Kontaktní osoba

Petr Kocurek - Majitel

Telefon: 777 603 730
E-mail: kocurek.petr@gmail.com
Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.