• Detail firmy

Petr Kočandrle

Základní popis

Jsme zakázková truhlářská výroba. Vyrábíme vestavěné skříně, dveře, kuchyňské linky, obklady schodišť, venkovní terasy, pergoly a zahradní nábytek, nábytek na míru z masivu i lamina. Provádíme montáž nábytku, renovace staršího nábytku a mnohé další.

Adresa

Herejkova 1199
332 02 Starý Plzenec

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71803009

Výrobky, činnosti

Jsme zakázková truhlářská výroba.

Jsme zakázková truhlářská výroba. Vyrábíme vestavěné skříně, dveře, kuchyňské linky, obklady schodišť, venkovní terasy, pergoly a zahradní nábytek.

Kontaktní údaje

E-mail: p.kocandrle@seznam.cz
WWW: www.kocandrle.cz

Kontaktní osoba

Petr Kočandrle - Majitel

Mobil: 775 107 644
Další firmy v oboru

Truhlářství - Irena Stručková

Firma nabízí truhlářské práce. Výroba nábytku na zakázku, například komody, skříně, postele, stoly, stolky pod PC/TV, dětské pokoje, obývací stěny. Dále vyrábíme kuchyňské linky.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.