• Detail firmy

Petr Koblížek

Základní popis

Komplexní služby pro Vaše zahradní jezírka a kapry KOI. Provádíme návrhy, realizace i celoroční servis pro zahradní jezírka. Dovážíme a zajišťujeme kompletní péči o kapry KOI z Japonska. V našem eshopu naleznete vše pro zahradní jezírka a kapry KOI.

Adresa

Mostek 56
565 01 Choceň

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64250814
DIČ:  CZ7511133674
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej KOI

Dovážíme a zajišťujeme kompletní péči o KOI z Japonska. Nejširší nabídka originál japonských KOI v ČR. Poradenská služba a diagnostika nemocí.

Kontaktní údaje

E-mail: info@aquatica.cz
WWW: www.aquatica.cz
E-shop: www.cz-fiap.cz
E-shop: www.nishikigoi.cz
E-shop: shop.aquatica.cz

Kontaktní osoba

Petr Koblížek - Jednatel

Mobil: +420 608 931 111
E-mail: info@aquatica.cz
Další firmy v oboru

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

BIOSFOR, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stimulátorů růstu a vývoje rostlin, např. HERGIT, SUNAGREEN, REXAN a M-SUNAGREEN. Rovněž se zabýváme produkcí hnojiv a prostředků pro bezpečné čištění aplikační techniky. Více na našich internetových stránkách.

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.