• Detail firmy

Petr Klouda

Základní popis

Prodej, výroba a montáž střech, podlah, stropů, srubů, roubenek a štípaného šindele. Realizace podkrovních vestaveb, nabídka poradenství

Adresa

Třebízského 185/12
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48458627

Výrobky, činnosti

Prodej, výroba a montáž střech, podlah, stropů..

Prodej, výroba a montáž střech, podlah, stropů, srubů, roubenek a štípaného šindele. Realizace podkrovních vestaveb, nabídka poradenství

Kontaktní údaje

Mobil: 604 139 851
Další firmy v oboru

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".

STORK střechy, s.r.o.

Kompletní realizace střech, rekonstrukce a opravy. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a zednické práce na zakázku zejména v regionu Vysočina.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.