• Detail firmy

Petr Klier

Základní popis

Jsme stavební firma, specializující se na provádění železobetonových monolitických konstrukcí stropů, stěn, schodů a základů. Provádíme také monolitické konstrukce bazénů. Konstrukce dodáváme včetně projektu statiky, ale i dle PD dodané zadavatelem.

Adresa

Popovice 106
664 61 Popovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74453751

Výrobky, činnosti

Provádíme také monolitické konstrukce bazénů

Kontaktní údaje

E-mail: petrklier@klier-stavby.cz
WWW: www.klier-stavby.cz

Kontaktní osoba

Petr Klier - Majitel

Mobil: 608 712 668
Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.

LPS pipe supports

Zajišťujeme výrobu pevného i pružného uložení potrubí včetně nejrůznějších produktů jako jsou kluzné a přivařovací podpěry, kotevní stojany, pružinové podpěry, třmeny, pouta, objímky aj. Zhotovujeme a dodáváme také konzole a nosníky pro uložení potrubí. Obstaráváme jednotáhlové a dvoutáhlové závěsy pevné i pružinové do svislého a vodorovného potrubí.